Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, Лятно кино Тракия
450 €
880.12 лв.

(6.82 €, 13.34 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:20 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 26 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
5-ти от 5
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

ЕРА Максима отдава под наем двустаен обзаведен апартамент в жк ЛК Тракия град Варна
Жилището е разположено на пети етаж в пететажна тухлена сграда. Имотът е с обща площ 66 кв.м, от които застроена площ 59,60 кв.м. и се състои от дневна с кухненски бокс /28,80 кв.м./ с излаз на тераса /10,60 кв.м./, спалня с вграден гардероб /10,80 кв.м./, баня с тоалет/ 3,20 кв.м./ и килер /1,80 кв.м./. Изложението е дневен тракт-североизток, спалня-югозапад. Подовите покрития са: естествен паркет в спалнята, гранитогрес във всекидневна и тераса и фаянс в банятата. Апартамента е саниран, с ПВЦ дограма, отоплението е с климатици. Напълно обзаведен и оборудван за живеене и нанасяне веднага. Отдава се дългосрочно.
Жилищната сграда е с добре поддържани общи части, с контрол на достъпа, паркирането е в зелена зона.
Двустайният апартамент се намира в района на Лятно кино Тракия, в близост до храм ' Св. Прокопий Варненски' в пететажна тухлена сграда без асансьор, построена през 1997 г. В близост има детска градина, училища, медицински център, пощенски клон, банкови офиси, спирки на градския транспорт.
ЕРА е партньор на КРЕДИТЕРА - лицензиран КРЕДИТЕН ПОСРЕДНИК , предлагащ БЕЗПЛАТНА консултация на своите клиенти!

оферта 2606724

Оферта 2606724
Особености
Обзаведен
Климатик
За контакт:
0885422510
Агенция:
ЕРА МАКСИМА
0885422510
ЕРА МАКСИМА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
eramaxima.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Георги Бенковски 14